Пластическая хирургия

  Вызов врача на дом
  Нет
  Другое
  пластическая хирургия, бариатрическая хирургия, общая хирургия, лапароскопическая хирургия, гинекологические операции, смена пола, лечение рака, ортопедия, кардиология, неврология, нейрохирургия, маммология, УЗИ, эндоскопические исследования, эндоскопические вмешательства, реабилитация, эндокринная хирургия, ЛОР-хирургия, анализы

  Цены

  Онлайн-консультації лікарів
  Онлайн консультація п'єзоринопластичного хірурга 
  бесплатно
  Первинний прийом пластичного хірурга 
  800 грн.

  Наши специалисты

   Бука

   Геннадий Юрьевич

   Стаж 20 летВысшая категорияДоктор медицинских наук • Профессор

   Пластический хирург • Хирург

   Запорожец

   Татьяна Юрьевна

   Стаж 16 летВысшая категорияКандидат медицинских наук

   Детский ЛОР-врач • Лор • Пластический хирург

  Отзывы25

  Пластическая хирургия
  Анастасия
  Исправила носовую перегородку (и попутно еще много чего внутри носа) и очень довольна, что решилась! Операция и восстано...вление - быстрые и нестрашные. Призываю всех, кто страдает проблемами с носом/давлением - взять и решиться, это действительно не так страшно, как можно встретить на просторах интернета. Очень благодарна доктору, который меня оперировал - Гебричу Геннадию Григорьевичу. Теперь рекомендую всем своим знакомым также прийти на консультацию)
  Лилия
  Хочу від щирого серця подякувати Кравцову Денису Ігоровичу!!! Це найкращий лікар, якого я коли-небудь зустрічала у своєм...у житті, він неперевершений! Просто зараз така зневіра до лікарів, що мені навіть не вірилось, що такі бувають!!! Це таке поєднання надвисокого професіоналізму, розуму, прогресивності і найкращих людських якостей, порядності, чуйності і доброти! У мене була операція з ушивання діастазу прямих м'язів живота, які розійшлися після пологів. Операція була проведена лапароскопічно без втановлення сітки найсучаснішим методом! Це просто диво - без розрізів, з маленькими трьома проколами в самому низу живота, лікар повернув мені нормальний живіт! І ще по ходу операції вправив мені пупкову грижу. Все пройшло на найвищому рівні, жодних ускладнень після операції! Після операції лікар постійно сам писав мені і цікавився моїм самопочуттям і завжди був на зв'язку 24/7! Зараз вже пройшло 2 міс. з моменту операції, живіт майже, як був до пологів.
  Любов
  Доктор Бебих Олександр подарував мені молодість. По відчуттям помолодшала років на 10, не менше. Та й на вигляд теж! Дуж...е сподобався він не тільки як фахівець, а й просто як людина. Добрий, чуйний, завжди допомагає, підтримує і дає поради. Зараз всерйоз задумалася над тим, щоб зробити у нього спортивну ліпосакцію за авторською методикою. Зараз я перебуваю в захваті від свого обличчя, жодного шраму - все максимально природньо! Дякую за Ваш сумлінний труд.
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Пластическая хирургия
  Кто вас обслуживал?
  Добавить фото
  Нажимая кнопку «Написать отзыв», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных.
  ТОВ "СIТI ДОКТОР"
  Юридический адрес: 04073, м. Киiв, проспект Степана Бандери, дом № 17\1
  УНП: 413438826544
  Свидетельство о регистрации от 19.05.2017
  Регистрирующий орган: Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
  На правах рекламы
  Этот сайт использует cookies
  Понятно